Įtrūkimų remontas

JEIGU ĮTRŪKO JŪSŲ AUTOMOBILIO STIKLAS:

 • įtrūkimo vietą kuo skubiau užklijuokite lipnia juostele arba lipduku, kad nepatektų nešvarumų;
 • jei įtrūkimo vietą pastebėjote vėliau, nuvalykite nuo įtrūkusio stiklo vietos nešvarumus ir tuomet užklijuokite lipduku arba lipnia juostele;
 • nedelsdami važiuokite į autostiklų centrą, kad meistrai sutaisytų įtrūkimą.

Faktas: Laiku nesuremontavus įtrūkimo, jis gali likti akivaizdžiai matomas arba išplisti po visą stiklą.

Jeigu stiklo pažeidimas yra mažesnio skersmens nei 2,5 cm, tai jį galima sutvarkyti. Nerekomenduojame remontuoti išilginių įtrūkimų, nes mūsų klimato sąlygomis tai nėra patikima, ir dažniausiai tai tėra kliento pinigų švaistymas. Net ir gana sėkmingai suremontavus išilginį įtrūkimą, jis vis tiek bus matomas žiūrint tam tikru kampu.

Kas būtų, jeigu laiku nesutaisysit stiklo? Stiklas, kaip medžiaga, yra tvirtas ir ilgaamžis. Jo tąsumo jėga yra didesnė nei metalo. Bet, kai stiklas yra pažeistas, jis praranda 90% savo tvirtumo. Automobiliui judant, ir tuo pačiu vibruojant jo kėbului, taip pat staigiai keičiantis oro temperatūrai (šildymas iš salono pusės žiemą ar saulės atokaita vasarą) stiklą veikia įvairūs fizikiniai veiksniai. Dėl šios priežasties visai nedidelis stiklo pažeidimas gali išplisti neprognozuojama kryptimi ir pridaryti daugiau žalos, nes stiklo suremontuoti nebus įmanoma ir jį teks pakeisti nauju.

Įtrūkimo remontas skirtas sustabdyti pažeidimą, kad stiklas toliau neskiltų. Suremontuotas stiklas nebebus kaip naujas - įtrūkimas liks, tik mažiau pastebimas.

itruk2 “Buliaus“ akis

Tai vienas iš dažniau pasitaikančių stiklo įtrūkimo variantų, kurį galima pakankamai gerai suremontuoti taip, jog po remonto liktų mažai pastebimas stiklo pažeidimas. Tokie įtrūkimai dažniausiai būna apvalios formos ir nedidelio skersmens, todėl ir vadinami “buliaus akimi”.
itruk3 Žvaigždė

Tai sunkiausiai remontuojamas pažeidimas, kadangi po tokio įtrūkimo nėra aiškaus stiklo sluoksnių atsiskyrimo. Toks įtrūkimas po remonto lieka pastebimas ir reikalauja daugiau laiko sąnaudų. Tolimesnėje eksploatacijoje problemų nesukelia.
itruk1 Kombinuotas

Tai derinys “buliaus” akies ir žvaigždės. Šis įtrūkimas remontuojamas nesunkiai, po remonto lieka mažai pastebimas stiklo pažeidimas.


KADA VERTA TAISYTI ĮTRŪKIMĄ?

 • Remontas leidžia išsaugoti originalų (fabrikinį) stiklo įmontavimą.
  Jūsų automobilio stiklas (jeigu jis vis dar tas pats, kokį įmontavo gamykloje) yra įmontuotas pagal visus kokybinius ir technologinius reikalavimus. Tai yra konstrukcinė kėbulo dalis, suteikianti papildomą ir būtiną tvirtumą kėbului, stogui, o taip pat garantuojanti sandarumą. Tą ne visada pasiseka atstatyti, ypač keičiant stiklą netinkamomis sąlygomis ar nesilaikant technologinių reikalavimų, trūkstant laiko, kai darbus atlieka neprofesionalai, nesinaudodami tinkamais spec. įrankiais ir pan. Keisdami stiklą autostiklų centre Evelkas, galite būti tikri, kad darbas bus atliktas greitai ir profesionaliai.

 • Taupo pinigus.
  Paprastai stiklo remontas sudaro apie 10% ar net mažiau naujo stiklo kainos.

 • Remontas yra patogus ir greitas.
  Klientui nėra būtina laukti, kol bus pakeistas stiklas (o tai gali trukti ir kelias valandas). Taip pat nėra būtina automobilį palikti dirbtuvėse.
Kaunas
Birželio 23-iosios g. 27b
Tel. (8-37) 301080
Faksas (8-37) 301081
Vilnius
Lakūnų g. 30
Tel. (8-5) 274 1111
Faksas (8-5) 274 7848
Klaipėda
Dubysos g. 58
Tel. (8-46) 341517
Faksas (8-46) 340824
Šiauliai
Liejyklos g. 5A
Tel. (8-41) 540540
Faksas (8-41) 540540
Panevėžys
Kerbedžio g. 21
Tel. (8-45) 582838
Faksas (8-45) 582838
Utena
Aukštaičių g. 3b
Tel. (8-389) 69600
Faksas (8-389) 69600